POKUD JSTE VLOŽILI KOMENTÁŘ A NEZOBRAZIL SE, TAK MOŽNÁ SPADL DO SPAMU. KOMENTÁŘE PRAVIDELNĚ KONTROLUJI A POKUD TAM TAKOVÝ NAJDU, TAK JEJ HNED ZVEŘEJNÍM. DĚKUJI A PŘEJI KRÁSNÉ DNY.

19 března, 2022

FOTO VÝZVA - VOLÁNÍ JARA - ODKAZY

Odkazy na vaše články k výzvě s názvem
  "VOLÁNÍ JARA"
Mám velikou radost z vaší účasti i z toho, že  mnozí z vás jste přidávali postupně články a krásné fotografie aktuálně tak, jak jste je stačili pořizovat.
 
Protože jsou všechny příspěvky krásné a zajímavé tak přidávám odkazy postupně tak, jak byly zveřejněny. Nehodnotím a nevybírám nejlepší fotografie, protože na to nejsem odborník. Mně se líbí opravdu všechny a potěšily mě  všechny vaše příspěvky.

Všem vám moc děkuji a zde přidávám odkazy, abyste se vzájemně mohli potěšit tou předjarní a jarní krásou. 
JIŘINA Z N. (Trvalka Dahlia)

MARTA D. (Tak trochu vyzobaná slunečnice)


EVA (Fotoblok)


ROMANKA (Grafika)

MARTA (Fukčárinka)

8 komentářů:

 1. Ahojky Jaruško, koukám kolik lidiček se přihlásilo ja výzvu jara, to je hezké ⚛ ღ ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, mám z této účasti velkou radost. Příspěvky všech jsou krásné a velice zajímavé. Je to odreagování od běžných starostí...

   Vymazat
 2. Jaru, nestíhám, doufám, že se mi večer podaří vložit příspěvek!!! Omlouvám se a přeji hezkou neděli, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, to vůbec nevadí. Je potřeba využít každého hezkého dne. Blog počká. Já to stejně ještě projdu v pondělí ráno, abych na někoho nezapomněla. Přeji Ti krásné jarní dny.

   Vymazat
 3. Já jsem vložila teď s odřenýma ušima a s málem fotek (odkládat věci se nemají, protože pak člověka místo jarní přírody překvapí sněhová fujavice :D)

  OdpovědětVymazat
 4. Jaruško přihlásilo se nás hodně a nafotili všichni pěkné kytky i přírodu ♥

  OdpovědětVymazat
 5. Ahojky Jaruško příhlášek bylo fakt hodně no u mně to ještě výzva jara byla zvláštní pořád špatné počasí a zima byla.Snad se začína polepšat u nás a bude už fajn

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ona ta výzva byla o počasí právě končící zimy a i fotky se sněhem tu byly. I to je volání jara...Vše, co s končící zimou souviselo. Bylo na každém, co kdo zvolí. Měj se pěkně.

   Vymazat

Děkuji za vložené komentáře a přeji příjemné dny.