POKUD JSTE VLOŽILI KOMENTÁŘ A NEZOBRAZIL SE, TAK MOŽNÁ SPADL DO SPAMU. KOMENTÁŘE PRAVIDELNĚ KONTROLUJI A POKUD TAM TAKOVÝ NAJDU, TAK JEJ HNED ZVEŘEJNÍM. DĚKUJI A PŘEJI KRÁSNÉ DNY.

24 dubna, 2021

Blíží se datum pro výzvu...

Na pondělí 26. dubna se moc těším. Doufám, že zveřejníte  vaše fotografie, k mé fotografické výzvě. Ráda se potěším tím, co u vás kvete nebo jaké jste za tu dobu zaznamenali proměny počasí, jestli jste fotili jaro se sněhem, deštěm, sluníčkem nebo rozkvetlé květinky...( u nás toho zatím moc nekvete)...je pořád zima. 

Také jsem se snažila chodit do přírody, pozorovat dění a fotit, ale to pravé jaro sem na sever ještě nepřišlo. Sice se louky pomalu zelenají. Rozkvétají sasanky hajní, narůstají blatouchy, ale ještě nekvetou, někde se objeví plicník lékařský. Na záhonech mi kvetou primulky a fialky, ale tulipány a narcisky ještě ani nemají květy, čemeřice mi zmizela úplně, tak že budu shánět nové sazenice.

Modřence také nic moc ani medvědí česnek mi ještě nevyrostl. Tak se těším, až přijde to skutečné jaro s teplejšími dny a rozkvetlými stromy, bzučícími včelkami, těším se na motýly na loukách...na teplo.

Tyto fotografie nejsou součástí výzvy, ale byly pořízeny v posledních dnech.