Máme tu listopad a já už jsem na okno připravila krmítko. Zatím tam sypu zbytky semínek z klece od andulek. Na stromech před okny už se střídají ptáčkové a tak je začínám fotit.
Sýkory modřinky přilétají na stromy často a z větviček obírají hmyz.
Přiletěli už i vrabci polní
Brhlík lesní
Tak to jsme dvě, jen mě se moc fotky zatím nepovedly, zato Ty je máš super!!!Ptáčci vždy potěší. Přeji hezký den. - Můj FOTO svět
OdpovědětVymazatJá mám před okny stromy ze sousední zahrady a tak mám ptáčky před okny pořád, zvláště jak dám krmítko, tak si to asi "poví" a přilétá jich víc a víc.
VymazatKrásné fotky, Járo! Taky už jsem poprvé nasypala, sýkorky už byly na prvním obědě :o)
OdpovědětVymazatMěj příjemný den. Helena
Ano, sýkorek je nejvíc. Měj se hezky.
VymazatA už bude zase něco k focení)))) ptáčky u tebe vždy moc obdivuji))
OdpovědětVymazatEva http://es-ideas.blogspot.com/
Já si vždy něco najdu. Jen jsem teď trochu marod a tak se moc k focení nedostanu.
VymazatKrásně nafoceno, byli jsme na farmářských trzích, tam několik druhů krmítek, jenže u nás ptáci nejsou, tedy straky ano, občas nějaký ten kos. Tak už vím, že se přestěhovali k vám a já i letos "ušetřím" za ptačí zob - legrace. Nejvíc mě upoutal brhlík.
OdpovědětVymazatAť se daří! ☺
Děkuji moc. Létá sem druhů víc, ale ty ostatní jsem nestihla vyfotit.
VymazatKrásně ti pózují, Jaruško.Jiřina z N.
OdpovědětVymazatDěkuji moc. Přeji Ti krásný den.
VymazatKrásné fotečky Jaruško vrabčák je šikulka také jsem je i u nás už viděla opatruj se ..
OdpovědětVymazatBětuško děkuji. Ony jsou dva druhy. Tito polní přilétají mezi domy až před zimou. Ti obecní jsou většinou v parcích a v hojném množství. Měj se hezky.
VymazatLezarts
OdpovědětVymazatU nás je také rušno, jak začali dozrávat ořechy.
Děkuji za komentář a přeji Ti krásné dny.
VymazatTaké už mám plné krmítko.Včera jsme jeli do Mnichova Hradiště pro 15 kg slunečnice k jedné paní.Nestačím kupovat.Hezký den
OdpovědětVymazatTaké bych potřebovala nakoupit slunečnici, ale teď marodím a ven se nedostanu. Měj se pěkně a užívej si slunečných dní.
VymazatNo jo ! Ti ptáčci u vás. Já nemám šanci je takhle pěkně vyfotit. Připomněla jsi mi, že musím koupit slunečnicová semínka.
OdpovědětVymazatHezký den, Járo!
Hanka
Hani moc děkuji a přeji Ti krásné dny.
VymazatJarko, ptáčci se u tebe nějak drží, copak jim to nabízíš za dobroty? Jsou krásně zachyceeny.
OdpovědětVymazatMirku, zdravím. Zatím sypu jen to, co andulky vyhází. Slunečnici koupím, až se zbavím virózy. Měj se hezky a děkuji za komentář.
VymazatTaké mám na okně krmítko, kam sypeme semínka. Jak tam na to lítají ptáčci, tak kočky za oknem z toho mají kino 🙂
OdpovědětVymazatJé, tak to věřím, že kočičky mají podívanou. Přece jen jsou to šelmy, lovci...posílám jim pohlazení a Tobě srdečný pozdrav.
OdpovědětVymazatJaro, máš na krmítku hezké návštěvníky :)
OdpovědětVymazatMěj se fajn
Stáňo moc děkuji. Měj se pěkně.
VymazatNádherná přehlídka ptáčků ⚛ ღ ♥
OdpovědětVymazatDěkuji Leni. Hezký den.
VymazatMoc krásné fotky, Jaruško 😊
OdpovědětVymazatŠárko moc děkuji
Vymazat